07 grudnia 2015

Pomysł na prezent dla NIEGO

Święta już tuż tuż i na pewno macie kogoś kogo chcielibyście obdarować prezentem. Dzisiaj przedstawię swoje propozycje na prezent dla chłopaka. Wiadomo, że nie wszystkie prezenty są uniwersalne, ale to ty powinieneś wiedzieć, co będzie pasować twojemu znajomemu.

1. Gra komputerowa
To chyba najpowszechniejszy prezent, który sprawdza się od lat. Zawsze jest jakaś nowa gierka, która można chłopakowi sprezentować. Czy to nowe GTA, Wiedźmin, czy inne Diablo - zawsze zostanie przyjęta z otwartymi rękami. Uwaga: taki prezent może spowodować wielodniowe osłabienie w kontaktach osobistych!


2. Zabawny krawat lub marynarka
Śmieszne krawaty można znaleźć już prawie wszędzie. Jest to fajny gadżet na jakąś niezobowiązującą imprezę. Podobnie z marynarką, chociaż to zdecydowanie większy wydatek. Wydaje mi się, że nie każdemu taka marynarka czy krawat przypadnie do gustu, ale sam musisz wiedzieć, jakie poczucie humoru ma osoba, której taki prezent chcesz dać. Krawat może być też oczywiście w wersji stonowanej w prezencie dla taty. No chyba, że twój ojciec jest bardzo młody duchem. ;)


3. Koszulka
Podobny pomysł jak wyżej, ale na pewno mniej kontrowersyjny. Tym bardziej, że koszulki mogą być bardzo różne i zawsze można wybrać coś, co trafi w gust obdarowywanego. Faceci raczej nie obrażą się za kolejną fajną koszulkę, bo zazwyczaj nie cierpią na ich nadmiar.


4. Trymer/golarka
Nie trzeba tu raczej wiele tłumaczyć. Dobra golarka lub fajny trymer (a może 2w1?) to coś, co przyda się każdemu facetowi. Zwłaszcza w dobie mody na zadbaną brodę. Więc jeśli wiesz, że osoba, której chcesz coś sprezentować jeszcze nie posiada takiego urządzenia to możesz się nad nim zastanowić.

 

5. Nóż
Nie wiem, czy ten pomysł nie wyda się dziwny, ale uważam, że nie tylko pasjonaci noży i survivalowych klimatów ucieszyliby się z takiego prezentu. Chyba każdy facet ma takie zapędy do posiadania jakiegoś fajnego noża. Może to być scyzoryk, nóż bojowy lub typowy do rzucania. Mój chłopak, który jest akurat kolekcjonerem bardzo ucieszył się z zestawu do rzucania. ;)

 

To tyle jeśli chodzi o moje propozycje prezentów dla facetów. Niedługo pojawią się prezenty dla kobiet, a także propozycje na coś uniwersalnego. Zapraszam także na mojego facebooka i google+!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz